FAAB4BBE-FC25-42AA-8759-01EF57833614
566FEB7E-4298-477F-9DC1-61D52F0656D6

Przyjmę konie/młodzież w trening

1.00

Dam pracę / Szukam pracy

Szukam pracy

Lokalizacja

Lubelskie

Rodzaj

Trening jeźdźców i koni

Przyjmę konie w trening oraz młodych adeptów jeździectwa posiadających własnego konia (woj.Lubelskie) lub na treningi na moim koniu (dot. woj. Łódzkiego).
Jestem studentką behawiorystyki zwierząt na II stopniu, ukończyłam już studia I stopnia na kierunku hipologia i jeździectwo. Jestem licencjonowanym instruktorem jazdy konnej. Chętnie poprowadzę treningi młodym jeźdźcom, chcącym się rozwijać pod kątem odznak/pierwszych startów w zawodach . Do treningów podchodzę rzetelnie, odpowiedzialnie oraz ze spokojem. Ucząc stawiam na precyzję i dobre nawyki jeźdźca. Patrzę na jazdę konną szerzej niż niejeden instruktor (zalecanie konkretnych ćwiczeń w domu w zależności od potrzeby danego jeźdźca, treningi indywidualne lub w małych grupach, 100% czasu poświęcam uczniom). Swoje doświadczenie i wiedzę pomijając studia zdobywałam trenując przez wiele lat pod okiem dobrych trenerów, uczęszczając na konsultacjach oraz wszelkiego rodzaju kursach.
Biorąc konia w trening jego dobro jest dla mnie kluczowe, mam delikatną rękę co jest ogromną zaletą przy pracy zwłaszcza z młodymi końmi. Dzięki kursom dopasowania siodła/wędzidła jestem w stanie dobrać osprzęt pod danego konia. Chętnie zajmę sie koniem na rehabilitacji (mam bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie).
Cena usługi rozpatrywana jest indywidualnie. Zapraszam do kontaktu.

Wystawione przez Kinga
Dodano: 15:11 / 04/10/2019
- +

201wyświetleń

Wyślij wiadomość